Користувачів: 0

Жниборідська ЗОШ І-ІІ ступенів

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Обласні змагання з легкої атлетики в залік ХІХ Спортивних ігор учнівської молоді.
09.06.2015, 10:44

16-17 травня у м. Тернополі на центральному стадіоні відбулися змагання з легкої атлетики в залік ХІХ Спортивних ігор учнівської молоді. Команду Бучацького району серед шкіл І-ІІ ступенів успішно представили жниборідські школярі – переможці районних змагань. Наші учні стали призерами чотирьох видів змагань, здобувши ІІ місце в командному заліку . У штовханні ядра Стрілецький Петро (учень 9 класу) та Хомко Зоряна (учениця 8 класу) зайняли ІІ місце в особистому заліку. У бігу на 400 м Павлів Валентина (учениця 7 класу) посіла ІІ місце, а Слободян Тетяна (учениця 9 класу) - ІІІ місце. На дистанції 1500 м Александер Руслан та Гук Олександер зайняли відповідно 5 та 8 місця, у бігу на 100 м Хомко Микола виборов 6 місце, а в штовханні ядра в Гуменного Дмитра було 8 місце. До змагань школярів готували вчителі фізичної культури Жниборідської ЗОШ І-ІІ ступенів Головацький М.Я. та Головацький М.М.

Категорія: Мої файли | Додав: Микола
Переглядів: 365 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0