Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Тріумф бучацьких легкоатлетів
11.10.2015, 11:03

Відбулись обласні змагання серед школярів Тернопільщини в залік ХХ ігор учнівської молоді з легкоатлетичного кросу у місті Тернополі. Команда бучацьких атлетів перемогла на цих змаганнях. Чемпіонкою з бігу на 1000 м стала учениця Жниборідської ЗОШ І-ІІ ст. Павлів Валентина, яка перемогла на дистанції без особливої конкуренції (вчитель Головацький М.Я.) .
На дистанції 1000 м, серед хлопців, перше місце здобув Гук Олександр, другим був Александер Руслан - учні Дулібської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Гальчук В.Я.), третє місце виборов Хомко Микола учень Жниборідської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Головацький М.М.).  П’єдестал пошани дістався Бучацьким школярам.

Отож, в командному заліку першими були Бучацькі школярі, другими учні Збаразького району, третє місце посіли спортсмени Бережанського району.

Категорія: Мої файли | Додав: Микола
Переглядів: 475 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1